František Vobecký

Růže

67 100 Kč

Autor: František Vobecký
Identifikační číslo: 0547-S180193
Datováno: 1945
Technika: olej/deska
Rozměry: 38 x 27 cm
Signatura: sign. PD Vobecký 45.
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Vobecký František