Jiří Načeradský

Akt

10 800 Kč

Autor: Jiří Načeradský
Identifikační číslo: 0549-S180193
Datováno: 2003
Technika: akvarel/papír
Rozměry: 42 x 59,5 cm
Signatura: sign. LU Načeradský 2003
rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Načeradský Jiří