Jaroslav Šetelík

Delft

5 800 Kč
Autor: Jaroslav Šetelík
Identifikační číslo: 126
Datováno: 1922
Technika: kresba tužkou/papír
Rozměry: ve výřezu 21,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík 1922.
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pasparta, pod sklem