Šimon Brejcha

Nitky

60 000 Kč
Autor: Šimon Brejcha
Identifikační číslo: 182
Datováno: 2001
Technika: tisk ze slepotisku - autorská technika
Rozměry: list 120,5 x 80 cm
Signatura: sign. DU Šimon Brejcha 01 E. A.
tištěné v Grafických dílnách v Drážďanech během stipendia Centra pro současné umění v Praze 2001; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Brejcha Šimon

Dračí linie
58 000 Kč