167

Šimon Brejcha

Nitky

45 000 Kč
Autor: Šimon Brejcha
Identifikační číslo: 167
Datováno: 2001
Technika: tisk ze slepotisku - autorská technika
Rozměry: list 120,5 x 80 cm
Signatura: sign. DU Šimon Brejcha 01 E. A.
tištěné v Grafických dílnách v Drážďanech během stipendia Centra pro současné umění v Praze 2001; rámováno, pod sklem