František Brunner - Dvořák

Červánky

35 000 Kč
Autor: František Brunner - Dvořák
Identifikační číslo: 233
Datováno: 1915
Technika: olej/karton
Rozměry: ve výřezu 25 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Dvořák
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pasparta, pod sklem