Johann Christian Bendeler

Krajina s kašnou a postavami

85 000 Kč
Autor: Johann Christian Bendeler
Identifikační číslo: 151
Datováno: 1725
Technika: olej/měděná deska
Rozměry: 21 x 32,5 cm
Signatura: sign. LD Bendeler 1725
expertiza prof. PhDr. J. Neumann, DrSc.; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Bendeler Johann Christian