Juliana Mezerová-Winterová

Úpice - Sychrov

13 000 Kč
Autor: Juliana Mezerová-Winterová
Identifikační číslo: 133
Technika: olej/plátno
Rozměry: 54,5 x 65 cm
Signatura: sign. LD J W Mezerová
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Mezerová-Winterová Juliana