Dalibor Říhánek

Žena s kaktusy

17 000 Kč
Autor: Dalibor Říhánek
Identifikační číslo: 288
Datováno: 2020
Technika: akryl, uhel/karton
Rozměry: ve výřezu 31,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Říhánek MMXX
vzadu autorský štítek; provenience: získáno z ateliéru autora; rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Říhánek Dalibor