Jaroslav Róna

Sopeční démoni

300 000 Kč
Autor: Jaroslav Róna
Identifikační číslo: 185
Datováno: 2006
Technika: olej/plátno
Rozměry: 80 x 100 cm
Signatura: sign. PD Róna 06VII
vzadu autorský popis; provenience: získáno z ateliéru autora; nerámováno