Ladislav Vlna

Spravedlnost II

65 000 Kč
Autor: Ladislav Vlna
Identifikační číslo: 183
Datováno: 2020
Technika: metalurgická malba na ocelové desce
Rozměry: 100 x 70 cm
Signatura: sign. PN Vlna
provenience: původně získáno z ateliéru autora; nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Vlna Ladislav

Studie ženy
26 000 Kč