Magdalena Cubrová

Audience pižďuchů v chrámu

80 000 Kč
Autor: Magdalena Cubrová
Identifikační číslo: 155
Datováno: 2013
Technika: olej/plátno
Rozměry: 105 x 100 cm
Signatura: sign. LD Cubrová 13
vzadu autorský popis; provenience: původně získáno z ateliéru autorky; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Cubrová Magdalena