Jan Preisler

Výhled na stráň

140 000 Kč
Autor: Jan Preisler
Identifikační číslo: 118
Datováno: 1935
Technika: olej/plátno
Rozměry: 19,5 x 26,5 cm
Signatura: nesignováno
vzadu výstavní štítek K. V. U. Aleš - Brno, 1935 - uvedeno v katalogu č. 6; restaurátorská zpráva Mgr. D. Hamsíková; rámováno; rentoilováno