131

Martin Bradáček

Muž

23 400 Kč
Autor: Martin Bradáček
Identifikační číslo: 131
Datováno: 90. léta
Technika: patinovaný cín
Rozměry: v. 25,5 cm
Signatura: sign. vespodu M Bradáček
provenience: získáno z ateliéru autora

Další díla v Poaukční prodej od autora Bradáček Martin