210

Zolo Palugyay

Senoseč

75 500 Kč
Autor: Zolo Palugyay
Identifikační číslo: 210
Datováno: 1933
Technika: olej/karton
Rozměry: 29 x 43 cm
Signatura: sign. PD Palugyay 933
expertiza PhDr. Ľ. Podušel, CSc.; vzadu přípis “Zo zbierky E. Zmetáka“; rámováno