Rudolf Krivoš

Dvojice

18 000 Kč

Autor: Rudolf Krivoš
Identifikační číslo: 0134-S200100
Datováno: 1967
Technika: kombinovaná technika/papír
Rozměry: ve výřezu 59 x 42 cm
Signatura: sign. LD R. Krivoš. 67
rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Komisní prodej od autora Krivoš Rudolf