198

Július Nemčík

Teplá zima

19 500 Kč
Autor: Július Nemčík
Identifikační číslo: 198
Datováno: 1983
Technika: kombinovaná technika/karton
Rozměry: ve výřezu 18,5 x 61,5 cm
Signatura: sign. LD Nemčík 1983
rámováno, pasparta, pod sklem