067

Michael Haubtmann

Horské pleso

150 000 Kč
Autor: Michael Haubtmann
Identifikační číslo: 067
Datováno: 1864
Technika: olej/plátno
Rozměry: 55,5 x 84 cm
Signatura: sign. LD MH 1864
konzultovala a pravost potvrdila PhDr. Š. Leubnerová; rámováno; rentoilováno