044

Arnošt Paderlík

Zátiší s konvalinkami

58 500 Kč
Autor: Arnošt Paderlík
Identifikační číslo: 044
Datováno: 1965
Technika: olej/sololit
Rozměry: 20,5 x 79 cm
Signatura: sign. LD Paderlík 65
rámováno