025

Bohuslav Metelka

Dětský sen

28 600 Kč
Autor: Bohuslav Metelka
Identifikační číslo: 025
Datováno: 2005
Technika: patinovaný cín
Rozměry: v. 51,5 cm
Signatura: sign. vzadu na plintě Metelka 05
kamenný sokl