066

Hugo Ullik

Ráno

234 000 Kč
Autor: Hugo Ullik
Identifikační číslo: 066
Datováno: 50. léta
Technika: olej/plátno, deska
Rozměry: 49 x 70,5 cm
Signatura: sign. PD Hugo Ullik
konzultovala a pravost potvrdila PhDr. Š. Leubnerová; rámováno