030

Josef Tockstein

Milenci v krajině

15 600 Kč
Autor: Josef Tockstein
Identifikační číslo: 030
Datováno: 1945
Technika: kombinovaná technika/sololit
Rozměry: 33 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD To 45
vzadu pozůstalostní razítko; rámováno