065

Alois Janeček-Pardubský

Vysoké Tatry

3 200 Kč
Autor: Alois Janeček-Pardubský
Identifikační číslo: 065
Technika: olej/karton
Rozměry: 23 x 29 cm
Signatura: sign. LD A. Janeček Pardubský
vzadu autorský štítek a fotografie autora s autogramem; konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno