072

Karel Liebscher

Kytice růží

58 500 Kč
Autor: Karel Liebscher
Identifikační číslo: 072
Datováno: kolem 1900
Technika: olej/plátno
Rozměry: 35 x 50 cm
Signatura: sign. LD K.Liebscher-
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno