047

Julius Eduard Mařák

Studie k ilustraci “V alpských skalách“

5 850 Kč
Autor: Julius Eduard Mařák
Identifikační číslo: 047
Technika: kresba tužkou/papír
Rozměry: ve výřezu 38,5 x 29,5 cm
Signatura: nesignováno
konzultovala a pravost ověřila PhDr. N. Blažíčková-Horová; rámováno, pasparta, pod sklem