071

Othon Coubine

Kytice

247 000 Kč
Autor: Othon Coubine
Identifikační číslo: 071
Datováno: kolem 1930
Technika: olej/plátno
Rozměry: 50,5 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD Coubine
expertiza PhDr. J. Machalický a PhDr. F.Dvořák (v kopii); rámováno