Kitzberger Kristian (1990)

Rybky

Autor Kitzberger Kristian
Identifikační číslo 0797-S200018
Technika Kov, sklo, kámen
Rozměry V. 31 cm, d. 51 cm
Signatura Sign. na plintě
Kat. číslo 68
Aktuální cena 15 000 Kč
Zbývá 7d 17h 48m 10s
Konec dražby 11.05.2024 15:00
Minimální příhoz 1 000 Kč
Vyvolávací cena 15 000 Kč
od do cena
1 Kč 5 000 Kč 500 Kč
5 001 Kč 50 000 Kč 1 000 Kč
50 001 Kč 70 000 Kč 2 000 Kč
70 001 Kč 100 000 Kč 5 000 Kč
100 001 Kč 300 000 Kč 10 000 Kč
300 001 Kč 750 000 Kč 20 000 Kč
750 001 Kč 1 500 000 Kč 50 000 Kč
1 500 001 Kč 5 000 000 Kč 100 000 Kč
5 000 001 Kč a více 200 000 Kč
drobná poškození skla