Křelina Roman (1966)

Krajina tichého rozjímání

Autor Křelina Roman
Identifikační číslo 0468-S220172
Technika Akryl/plátno
Datace 2023
Rozměry 50 x 70 cm
Signatura Sign. PD Křelina 2023
Kat. číslo 255
Aktuální cena 15 000 Kč
Zbývá 8d 18h 54m 57s
Konec dražby 11.05.2024 15:00
Minimální příhoz 1 000 Kč
Vyvolávací cena 15 000 Kč
od do cena
1 Kč 5 000 Kč 500 Kč
5 001 Kč 50 000 Kč 1 000 Kč
50 001 Kč 70 000 Kč 2 000 Kč
70 001 Kč 100 000 Kč 5 000 Kč
100 001 Kč 300 000 Kč 10 000 Kč
300 001 Kč 750 000 Kč 20 000 Kč
750 001 Kč 1 500 000 Kč 50 000 Kč
1 500 001 Kč 5 000 000 Kč 100 000 Kč
5 000 001 Kč a více 200 000 Kč
vzadu autorsky popsáno, č. 2002; provenience: získáno z ateliéru autora; nerámováno

Další díla v online aukci od autora Křelina Roman

Aktuální cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Konec dražby: 11.05.2024 15:00