123

Janeček Ota (1919 - 1996)

Slunečný sen

Vyvolávací cena
150 000 Kč
Příjem limitů do: 26. 5. 2019 14:00
na položce je nastaven limit

500 Kč při okamžité ceně do 5 000 Kč
1 000 Kč při okamžité ceně 5 000 Kč až 50 000 Kč
2 000 Kč při okamžité ceně 50 000 Kč až 70 000 Kč
5 000 Kč při okamžité ceně 70 000 Kč až 100 000 Kč
10 000 Kč při okamžité ceně 100 000 Kč až 300 000 Kč
20 000 Kč při okamžité ceně 300 000 Kč až 750 000 Kč
50 000 Kč při okamžité ceně 750 000 Kč až 1 500 000 Kč
100 000 Kč při okamžité ceně 1 500 000 Kč až 5 000 000 Kč
200 000 Kč při okamžité ceně nad 5 000 000 Kč
Autor Janeček Ota
Evidenční číslo 1732-S180193
Vytvořeno 1969
Technika olej/plátno
Rozměr 81 x 100,5 cm
Signatura sign. DU Janeček 21. 2. 1969
vzadu autorsky signatura, datace

Studoval ČVUT u prof. Balžíčka a Boudy, poté studiem pokračoval na Uměleckoprůmyslové škole u prof. Kysely a Nováka. Podnikl studijní cesty po Evropě, Americe i Asii. Malíř, sochař, grafik a ilustrátor, od expresivně a kubisticky laděných děl, přešel na vlastní poeticky laděný styl. Člen S.V.U. Mánes a SČUG Hollar. Jeho práce jsou zastoupeny ve světových galeriích a soukromých sbírkách.

Další díla v sálové aukci od autora Janeček Ota

Zasněná
Vyvolávací cena
15 000 Kč
Zelená hlava
Vyvolávací cena
120 000 Kč