016

Born Adolf (1930 - 2016)

Sen noci svatojánské

Vyvolávací cena
6 000 Kč
Příjem limitů do: 18. 11. 2018 12:00, zbývá: 1d 2h 21m 5s

Autor Born Adolf
Evidenční číslo 0936-S180268
Vytvořeno
Technika barevná litografie
Rozměr ve výřezu 29 x 20 cm
Signatura sign. LD A Born

Další díla v sálové aukci od autora Born Adolf

Kohoutí píseň
Vyvolávací cena
3 000 Kč
Dům s balkóny
Vyvolávací cena
14 000 Kč
Dámská jízda
Vyvolávací cena
8 000 Kč
Dáma s kohoutem
Vyvolávací cena
16 000 Kč