018

Born Adolf (1930 - 2016)

Holandští cyklisté

Vyvolávací cena
14 000 Kč
Příjem limitů do: 18. 11. 2018 12:00, zbývá: 1d 2h 8m 32s
na položce je nastaven limit

Autor Born Adolf
Evidenční číslo 0346-S180143
Vytvořeno
Technika barevná litografie 54/100
Rozměr 35 x 45,5 cm
Signatura sign. PD A Born
vzadu autorsky signatura, název; konzultoval a pravost potvrdil PhDr. J. Machalický

Další díla v sálové aukci od autora Born Adolf

Kohoutí píseň
Vyvolávací cena
3 000 Kč
Dům s balkóny
Vyvolávací cena
14 000 Kč
Dámská jízda
Vyvolávací cena
8 000 Kč
Dáma s kohoutem
Vyvolávací cena
16 000 Kč