020

Born Adolf (1930 - 2016)

Dáma s kohoutem

Vyvolávací cena
16 000 Kč
Příjem limitů do: 18. 11. 2018 12:00, zbývá: 1d 1h 54m 0s

Autor Born Adolf
Evidenční číslo 0934-S180268
Vytvořeno
Technika barevná litografie 67/90
Rozměr ve výřezu 38,5 x 48,5 cm
Signatura sign. PD A Born

Další díla v sálové aukci od autora Born Adolf