Galeri ART Praha pořádá ve dnech 16.9. až 16.10.2016, ve svých prostorách na Staroměstském náměstí v Praze, výstavu obrazů akademického malíře Romana Brichcína.

Tento výborný malíř, pokládaný profesorem Kotalíkem, nezapomenutelným Generálním ředitelem Národní galerie za vynikajícího a perspektivního, autor  cen a ocenění, a  dokonce považovaný  Josefem Jírou za svého následovníka, vytvořil a předkládá k zahřátí Vašeho srdíčka, i jako pohlazení, 43 olejů. Bytostný expresionista, surrealista s vynikající kresebnou linií a zajímavou barevností, nám ukazuje hlubiny své fantazie  a provádí nás jimi. Jde mu především o život a jeho okamžiky vhodné k zastavení. Mluví k nám zajímavou řečí a v jeho obrazech cítíme cípek duše, který tam pro nás nechal, abychom lépe rozuměli a abychom věděli…

Vybírali jsme obrazy, které bychom si pověsili  sami, aby potěšily, protože jsou krásné. A za těch 22 let, kdy k nám chodíte na výstavy a vernisáže, už víme, že Váš vkus je podobný našemu. že i Vám udělají radost  svou osobitou krásou a neokázalostí, a investorům výbornou investicí. Víme, že obrazy,  které si vyberete, budou za 4,5 let mnohonásobně  dražší., I proto je tato výstava určena pro Vás.

Těšíme se na Vás a přejeme Vám krásné zážitky.  

Vaše Galerie Art Praha.