Vladimír Hroch (1907 - 1966)
Kytice karafiátů
16 800 Kč
Autor: | Vladimír Hroch |
Identifikační číslo: | 160 |
Datováno: | 1936 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 79,5 x 111 cm |
Signatura: | sign. PD V Hroch 1936 |
Autor: | Vladimír Hroch |
Identifikační číslo: | 160 |
Datováno: | 1936 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 79,5 x 111 cm |