160

Vladimír Hroch (1907 - 1966)

Kytice karafiátů

16 800 Kč
Autor: Vladimír Hroch
Identifikační číslo: 160
Datováno: 1936
Technika: olej/plátno
Rozměry: 79,5 x 111 cm
Signatura: sign. PD V Hroch 1936
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Hroch Vladimír

Krajina
20 400 Kč