187

František Vincenc Vingler (1911 - 1981)

Hříbě

204 000 Kč
Autor: František Vincenc Vingler
Identifikační číslo: 187
Datováno: 60. léta 20. stol.
Technika: bronz
Rozměry: v. 27,5 cm
Signatura: sign. na plintě Vingler
původní odlitek; provenience: získáno z rodiny autora