170

Alois Kalvoda

Léto na poli

41 600 Kč
Autor: Alois Kalvoda
Identifikační číslo: 170
Datováno: po 1920
Technika: olej/deska
Rozměry: 36 x 50 cm
Signatura: sign. PD Al Kalvoda
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; vzadu pozůstalostní razítko; původní stav; rámováno