Josef Václav Barnet

Krajina z pohraničí

29 000 Kč
Autor: Josef Václav Barnet
Identifikační číslo: 198
Datováno: 1919
Technika: olejová tempera/karton
Rozměry: 39 x 59 cm
Signatura: sign. PD J.V. Barnet 304./19
rámováno