Ľudovít Csordák

Vlčí máky

102 000 Kč
Autor: Ľudovít Csordák
Identifikační číslo: 166
Technika: olej/lepenka
Rozměry: 34 x 47,5 cm
Signatura: sign. PD Csordák
restaurátorská zpráva ak. soch. B. Hoffst;dter; rámováno