Magdalena Cubrová

Veselé mořské vody

67 500 Kč
Autor: Magdalena Cubrová
Identifikační číslo: 256
Technika: olej, asambláž/plátno
Rozměry: 80 x 105 cm
Signatura: sign. PD Cubrová
vzadu autorský popis; vystaveno: M. Cubrová - Obrazy, Galerie Maxiart, 2017 - reprodukováno v katalogu; provenience: původně získáno z ateliéru autorky; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Cubrová Magdalena