Kamil Linhart

Vzpomínky na Řecko

16 200 Kč
Autor: Kamil Linhart
Identifikační číslo: 240
Datováno: 1959
Technika: olej/papír
Rozměry: 20 x 49,5 cm
Signatura: nesignováno
provenience: původně získáno z rodiny autora; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Linhart Kamil