Jakub Obrovský

Milenci

67 500 Kč
Autor: Jakub Obrovský
Identifikační číslo: 078
Technika: patinovaný bronz
Rozměry: v. 37 cm
Signatura: sign. vzadu na plintě J. Obrovský
pozdější odlitek ze 60. let 20. století

Další díla v Poaukční prodej od autora Obrovský Jakub

Pohádka
27 000 Kč