Jan Go Raitr

Sen

24 300 Kč
Autor: Jan Go Raitr
Identifikační číslo: 036
Datováno: 2012
Technika: olej/plátno
Rozměry: 46,5 x 72 cm
Signatura: sign. PD Jan Raitr Go
vzadu autorský popis; provenience: původně získáno z ateliéru autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Go Raitr Jan

Debora
51 500 Kč