Jaroslav Malínský

Jiráskův most

40 500 Kč
Autor: Jaroslav Malínský
Identifikační číslo: 195
Datováno: 1954
Technika: olej/plátno
Rozměry: 65 x 92 cm
Signatura: sign. LD Jar. Malínský 54.
rámováno