Jaroslav Horejc

Echo

122 000 Kč
Autor: Jaroslav Horejc
Identifikační číslo: 213
Datováno: 1936
Technika: patinovaný bronz
Rozměry: v. 62 cm
Signatura: sign. na plintě Horejc 1936
vzadu litecká značka Barták; přiloženo písemné prohlášení o původu díla; kamenný sokl

Další díla v Poaukční prodej od autora Horejc Jaroslav

Olympia
29 700 Kč
Judita
67 500 Kč