Karel Holan

Most

35 000 Kč
Autor: Karel Holan
Identifikační číslo: 161
Technika: olej/hrubé plátno
Rozměry: 41 x 66 cm
Signatura: sign. LD K. Holan
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Holan Karel

Krajina
70 000 Kč