Ludmila Jiřincová

Psaníčko

27 000 Kč
Autor: Ludmila Jiřincová
Identifikační číslo: 050
Technika: perokresba/papír
Rozměry: list 25 x 17 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová
rámováno, pasparta, pod sklem