Vincent Hložník

Salva

75 000 Kč
Autor: Vincent Hložník
Identifikační číslo: 174
Datováno: 1951 - 53
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 18 x 41 cm
Signatura: sign. LN V. Hložník
expertiza PhDr. D. Srnenská, PhD.; rámováno