Vojtěch Erdélyi

Na dvoře

95 000 Kč
Autor: Vojtěch Erdélyi
Identifikační číslo: 117
Datováno: po 1930
Technika: olej/překližka
Rozměry: 49 x 51 cm
Signatura: sign. PD Erdélyi
expertiza PhDr. Ľ. Podušel, CSc.; rámováno