Juliana Mezerová-Winterová

Pod horami

14 000 Kč
Autor: Juliana Mezerová-Winterová
Identifikační číslo: 131
Datováno: 40. léta
Technika: olej/plátno
Rozměry: 45 x 65 cm
Signatura: sign. LD J W Mezerová
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Mezerová-Winterová Juliana