Dalibor Říhánek

Tajemný klíč

55 000 Kč
Autor: Dalibor Říhánek
Identifikační číslo: 287
Datováno: 2018
Technika: akryl, olej/sololit
Rozměry: 73 x 116 cm
Signatura: sign. LD D. Říhánek MMXVIII
provenience: získáno z ateliéru autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Říhánek Dalibor