Martin Salajka

Vlci

3 700 Kč
Autor: Martin Salajka
Identifikační číslo: 014
Datováno: 2010
Technika: barevná litografie 34/81
Rozměry: list 68 x 49 cm
Signatura: sign. PD Martin Salajka 2010
provenience: získáno z ateliéru autora; volný list

Další díla v Poaukční prodej od autora Salajka Martin

Chameleon na lovu
4 800 Kč
Chameleoni
5 700 Kč
Sova
120 000 Kč
V koruně
120 000 Kč